Novinky

7. 7. 2017  
mimo jiné - Velká novina, 17. 6. 2017 jsme si konečně přivezli naši první samojedí slečnu z Chorvatska. Cherrynka má 12 týdnů a zatím se u nás zabydluje a seznamuje, užívá sí štěněcího věku a my s ní. :-)) Je to zlatíčko, má úžasnou povahu, miluje lidi, není bojácná, ale přesto je to malý ďáblík a vesele nám likviduje zahradu i dům. :-) Stávající chlupatí obyvatelé ji ze začátku ignorovali, ale teď už je nejlepší kamarádka s Framem a kují spolu lumpárny, Fram ji učí co se smí a co se nesmí (co by se nemělo, ale občas se to smí - viz. okusování kvítek apod.) a Cherrynka se učí rychle. Je to naše zlatíčko, byla to láska na první pohled. :-)
Cherrynka si tady chtěla hrát s Framíkem, ten ji ale zatím ignoroval, dneska už si spolu krásně hrají a jsou nerozlučná dvojka:  https://www.youtube.com/watch?v=yTxyTbOxGzk
 
 
Trochu otálím s aktualizací stránek, ale pořád se něco děje. Výletujeme, Jezdíme na kole, závodíme, trénujeme, aktuálně mám plné ruce práce s naší malou Cherry, která si ještě užívá štěněcího věku, ale co nevidět začneme s přípravou na výstavy a agility. Letos jsme se nevyhnuli ani nočním výletům na naše nejoblíbenější místo na Velkou Javořinu. 
 
 
6. - 7. 5. 2017
Výstava severských psů v Živohošti u Benešova, Bertík vyhrál titul BEST IN SHOW VETERAN  
 
25. 3. 2017
Mushing  pod věží, Fitmin cup - závody v bikejoringu s Framem, zatím jsme stále v kategorii příchozích a dojeli jsme si pro 2. místo v kategorii žen. 
 
 
 
14. - 16. 4. 2017
Jarní vyjížďka se samojedy, první akce pod naším velením - Sammy czech teamu a spolku Samojedi-cz. Místo akce bylo ve Vidnavě, cestou jsme protínali Rychlebské stezky a projížděli jsme krásnou přírodou Jeseníků. Opékali se špekáčky, trasa byla jak pro káry, tak pro kola a kratší cesta pro pěší. 
 
 
 
8. 4. 2017
Weight pulling 8. 4. 2017 Framík získal 1. místo ve své kategorii!
 
 
7. - 8. 1. 2017
Čuvačí akce v krkonoších, tentokrát běžky. Opět ´žasný víkend a zkusili jsme něco nového, jelikož já jsem na běžkách stála úplně poprvé, takže se to neobešlo bez několika pádů, ale to k tomu patří! :-) Začalo nás to opravdu bavit a tak jsme vyrazili také na Javořinu na běžky a do Jeseníků.